WEDDING
&
EVENT

O NAS

To możliwość spełnienia marzeń sprawia,
że życie jest tak fascynujące.

Charming by Paula znalazła się na tej prestiżowej pozycji za sprawą... uczuć.
Wszystko bowiem, co robi firma, w co się angażuje, czyniki z uwielbienia dla rzeczy pieknych.
Troska o każdy detal i nieustanne poszukiwanie nowych, jeszcze doskonalszych wzorów, rozwiązań i inspiracji sprawia, że świat
Charming rozkwita.

To, co nas najbardziej cieszy, to zadowolenie naszych Klientów.
Charming by Paula to firma, która nieustannie kroczy własną drogą.

Piękno jest wartością niewymierną, jednak da się zmierzyć efekty, które osiąga się dzięki zdolności jego tworzenia.

Filozofia jest kwestią naszych własnych standardów. Wiary w nasze własne wartości.

Mamy dokładnie sprecyzowane pomysły jak opracowywać i organizować nasze przedsięwzięcia. Obok zachowania maksymalnej efektywności kosztów muszą spełniać nasze wysokie wymagania. Liczy się tu wizja, jakość i bezpieczeństwo. Oraz oczywiście fascynacja. tu wszystko jest ważne. Na tyle istotne, że od samego początku procesu opracowywania nowego zadania angażujemy w niego naszych poddostawców i niemało od nich wymagamy. Ponieważ wiele wymagamy również od siebie samych. I wierzymy w partnerstwo. Ta reguła dotyczy także odpowiedzialności. Za Klienta i za nasze własne działania.

Jesteśmy małą firmą... Nie onieśmielają nas giganci branży. Jesteśmy niezależni.

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela oraz imprez im towarzyszących. Naszym celem jest maksymalne odciążenie Państwa od obowiązków i stresu związanego z organizacją uroczystości. Istnieje zatem możliwość skorzystania z pełnego wachlarza naszych usług lub wyboru tylko części z nich. To Państwo na początku współpracy określacie prace, w których potrzebujecie profesjonalnej pomocy i które chcecie powierzyć Charming by Paula.
Tak jak suknia ślubna panny młodej, tak i uroczystości przygotowywane wspólnie z Charming by Paula są szyte na miarę. Oznacza to, że jesteście Państwo traktowani indywidualnie, a oferta w każdym elemencie jest spersonalizowana i ściśle dostosowana do Państwa potrzeb i możliwości. Bierzemy pod uwagę wszystkie okoliczności towarzyszące Państwu podczas przygotowań do ślubu.

Możecie Państwo liczyć m.in. na preferencyjne i nieosiągalne dla innych stawki na różnego rodzaju usługi (niezależnie od ceny zawsze świadczone na najwyższym poziomie). Nie musicie też planować uroczystości z dużym wyprzedzeniem. Gdy w grę wchodzi czas zapewniamy kompleksową organizację nawet najbardziej złożonych projektów w ekspresowo krótkich terminach. Wymarzony ślub i wesele w 1-2 miesiące? Z nami to możliwe!

To my weźmiemy na siebie ciężar najbardziej absorbujących elementów przygotowań.

ZASADY WSPÓŁPRACY

Każda para, która decyduje się na naszą
pomoc traktowana jest przez nas
indywidualnie. Związane jest to z
różnorodnością potrzeb
i pomysłów.

Pierwsze, niezobowiązujące spotkanie odbywa się w dogodnym dla Klienta miejscu oraz terminie i jest okazją do przedstawienia oczekiwań i udzieleniu wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą nam przygotować ofertę cenową oraz wstępny harmonogram pracy. Przygotowanie oferty w zależności od wymagań zajmuje do 7 dni. W przypadku rezygnacji z usługi po przygotowaniu szczegółowej oferty kosztuje ona 250 PLN.
Gdy Państwo zaakceptują nasze pomysły wówczas oferta jest bezpłatna. Kwota podana powyżej jest związana z czasem i rozmowami jakie musimy osobiście przeprowadzić z pozostałymi usługodawcami. Kwota pokrywa koszty rezerwacji sali/restauracji do czasu podjęcia ostatecznej decyzji.

OFERTA

Jesteśmy po to, aby pomóc w
zrealizowaniu tego wymarzonego
dnia, jakim jest Wasz Ślub!

Przygotowania do ceremonii zaślubin pochłaniają sporo czasu i energii, angażując również uczucia. Ślub poprzedzają zawsze wielkie emocje i stres, którym zarówno Rodzice, jak i przyszli Młodzi Małżonkowie dają się łatwo ponieść. Charming by Pula dzięki zakresowi usług, które świadczy, pozwala odetchnąć Państwu i Państwa otoczeniu; to my weźmiemy na siebie ciężar najbardziej absorbujących elementów przygotowań.

Chcemy, aby Państwo czuli się wspaniale nie tylko podczas dnia Waszego Ślubu, ale również przez cały okres przygotowań. Zrobimy wszystko, aby to cudowne wspomnienia były na pierwszym planie.Niech to właśnie te wspomnienia na długo zapadną w pamięci Państwaj i Państwa gości, a nie obawy i niepewność związana z przygotowaniami.
PAKIET
PRESTIGE

Aranżacja zaręczyn

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela (mozliwość organizacji 2h poradni przedmałżeńskiej)

Kompleksowa organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego

Osobisty trener i dietetyk dostępny 24h do dnia ślubu

Organizacja podróży poślubnej

Usługa Consierge 24h

Strona internetowa Pary Młodej

Udostępnione miejsce na ślub plenerowy nad jeziorem wraz z dekoracjami

PAKIET
GOLD

Aranżacja zaręczyn

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela (mozliwość organizacji 2h poradni przedmałżeńskiej)

Kompleksowa organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego

Osobisty trener i dietetyk

Udostępnione miejsce na ślub plenerowy nad jeziorem wraz z dekoracjami

PAKIET
SILVER

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Pomoc w organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

PAKIET
PODSTAWOWY
KOORDYNACJA IMPREZY OD GODZIN PORANNYCH DO 1:00

Macie już wszystko dopięte na ostatni guzik, ale w dniu ślubu chcielibyście po prostu się bawić i przeżywać wszystko w pełni, mieć pewność, że jest ktoś kto czuwa nad porządkiem przebiegu całej uroczystości, koordynuje wszystkie momenty, pomaga, rozlicza się z organistą itd... To również jest w naszej gestii. Taka osoba to koordynator ślubny, który zatrudniony przez Państwa Młodych zna telefony do wszystkich usługodawców, czuwa, aby na stołach weselnych niczego nie brakowało, zwraca uwagę obsłudze jeżeli niedaj boże coś zmajstrują. Robi to, co zazwyczaj ma w gestii Para Młoda, świadkowie, rodzice.
Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
 • sporządzenie scenariusza
 • sporządzenie budżetu ślubnego
 • rezerwacja miejsca na wesele: hotel, dworek, restauracja, plener
 • podpisywanie umów z usługodawcami
 • wykonanie i wysłanie zaproszeń/zawiadomień
 • organizacja wieczoru panieńskiego/kawalerskiego
 • stworzenie listy prezentów
 • pomoc w uszyciu sukni ślubnej
Ślub
 • makijaż
 • fryzura ślubna
 • bukiet Panny Młodej i kwiaty dla druhen/świadków
 • dekoracja kościoła/USC
 • dekoracja ślubu plenerowego
 • atrakcje: białe gołębie, rożki z kwiatami lub ryżem
 • usługi foto-video
 • oprawa muzyczna ceremonii
 • wynajem pojazdu ślubnego
 • dekoracja samochodu
 • transport gości weselnych
Wesele
 • dekoracja sali weselnej
 • ustalenie menu weselnego
 • możliwość zorganizowania cateringu
 • zespół muzyczny/DJ/wodzirej
 • wybór tortu weselnego
 • zakup alkoholu i transport
 • nocleg dla gości
 • transport gości weselnych
 • podziękowania dla gości i rodziców
 • poprawiny
 • dodatkowe atrakcje: pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański, pokaz tańca itp.
Dodatkowo
 • pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego
 • pomoc w znalezieniu / zamianie mieszkania
 • kurs tańca

GALERIA

Współpraca z agencją Charming była dla nas czystą przyjemnością.
Przez cały okres przygotowań mieliśmy do czynienia z profesjonalistami. Ich kompetancja była bardzo cenna również dla naszej załogi. Skrupulatni, trzymali się terminów. Klient otoczony był fachową opieką. Konsultanci proponowali optymalne, a zarazem ciekawe rozwiązania. Osoby wyznaczone do stałego kontaktu z nami znacznie usprawniły naszą współpracę przez stały kontakt i konkretną wizję przedsięwzięcia.

Zdecydowanie polecamy agencję Charming by Paula.
Kierownik ds. Marketingu i obsługi imprez
PAŁAC KRYSTAL
Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Pauli za pomoc w zorganizowaniu naszego święta. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiło, że wszystko wyszło tak jak tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Nasi goście czuli się wyjątkowo, a my nie musieliśmy się o nic martwić. Skupiliśmy się na przeżywaniu tego wyjątkowego momentu.

Każdej Młodej parze życzymy tak fachowej pomocy i opieki w najważniejszym dniu w Waszym życiu.

Jedyny żal, że nie możemy przezyć tego jeszcze raz.
Agnieszka i Dawid Fabiańscy

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z CHARMING by Paula, by spełnić Wasze marzenia! Pracujemy na terenie calej Holandii (m.in. Den Haag, Rotterdam, Breda, Roermond) Organizujemy rownież luksusowe śluby i wesela w Polsce, głównie w Wielkopolsce (Poznań, Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Turek), i w województwie Łódzkim (Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów, Sieradz, Zduńska Wola, Bełchatów) Jeśli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie pracować w nieco bardziej oddalonych miejscach. Skontaktujcie się z nami, aby omówić Wasze oczekiwania podczas darmowej konsultacji. i.. zacznijmy planowanie!